Sport

Programul turului Ligii 1, ediția 2015-2016

 | 25 iunie 2015, 00:00 | 0 comentarii | 

Etapa I (11 iulie)
ASA Târgu Mureş – Dinamo
Astra Giurgiu – Concordia Chiajna
CSU Craiova – FC Botoşani
Viitorul – CFR Cluj
ACS Poli Timişoara – Pandurii Târgu Jiu
Steaua – Petrolul Ploieşti
FC Voluntari – CSMS Iaşi

Semnatura eletronica CertDigital

Etapa a II-a (18 iulie)
Concordia Chiajna – CSMS Iaşi
Petrolul – FC Voluntari
Pandurii – Steaua Bucureşti
CFR Cluj – ACS Poli Timişoara
FC Botoşani – Viitorul Constanţa
Dinamo – CSU Craiova
Astra Giurgiu – ASA Târgu Mureş

Etapa a III-a (25 iulie)
ASA Târgu Mureş – Concordia Chiajna
CSU Craiova – Astra Giurgiu
Viitorul Constanţa – Dinamo Bucureşti
ACS Poli Timişoara – FC Botoşani
Steaua Bucureşti – CFR Cluj
FC Voluntari – Pandurii
CSMS Iaşi – Petrolul

Etapa a IV-a (1 august)
Concordia Chiajna – Petrolul
Pandurii – CSMS Iaşi
CFR Cluj – FC Voluntari
FC Botoşani – Steaua Bucureşti
Dinamo – ACS Poli Timişoara
Astra Giurgiu – Viitorul Constanţa
ASA Târgu Mureş – CSU Craiova

Etapa a V-a (8 august)
CSU Craiova – Concordia Chiajna
Viitorul Constanţa – ASA Târgu Mureş
ACS Poli Timişoara – Astra Giurgiu
Steaua Bucureşti – Dinamo Bucureşti
FC Voluntari – FC Botoşani
CSMS Iaşi – CFR Cluj
Petrolul – Pandurii

Etapa a VI-a (12 august)
Chiajna – Pandurii
CFR Cluj – Petrolul
FC Botoşani – CSMS Iaşi
Dinamo – FC Voluntari
Astra Giurgiu – Steaua Bucureşti
ASA Târgu Mureş – ACS Poli Timişoara
CSU Craiova – Viitorul

Etapa a VII-a (15 august)
Viitorul – Concordia Chiajna
ACS Poli Timişoara – CSU Craiova
Steaua Bucureşti – ASA Târgu Mureş
FC Voluntari – Astra Giurgiu
CSMS Iaşi – Dinamo
Petrolul – FC Botoşani
Pandurii – CFR Cluj

Etapa a VIII-a (22 august)
Concordia Chiajna – CFR Cluj
FC Botoşani – Pandurii
Dinamo – Petrolul
Astra Giurgiu – CSMS Iaşi
ASA Târgu Mureş – FC Voluntari
CSU Craiova – Steaua Bucureşti
Viitorul – ACS Poli Timişoara

Etapa a IX-a (29 august)
ACS Poli Timişoara – Concordia Chiajna
Steaua Bucureşti – Viitorul
FC Voluntari – CSU Craiova
CSMS Iaşi – ASA Târgu Mureş
Petrolul – Astra Giurgiu
Pandurii – Dinamo
CFR Cluj – FC Botoşani

Etapa a X-a (12 septembrie)
Concordia Chiajna – FC Botoşani
Dinamo Bucureşti – CFR Cluj
Astra Giurgiu – Pandurii
ASA Târgu Mureş – Petrolul Ploieşti
CS U Craiova – CSMS Iaşi
Viitorul – FC Voluntari
ACS Poli Timişoara – Steaua Bucureşti

Etapa a XI-a (19 septembrie)
Steaua Bucureşti – Concordia Chiajna
FC Voluntari – ACS Poli Timişoara
CSMS Iaşi – Viitorul
Petrolul Ploieşti – CS U Craiova
Pandurii – ASA Târgu Mureş
CFR Cluj – Astra Giurgiu
FC Botoşani – Dinamo Bucureşti

Etapa a XII-a (26 septembrie)
Concordia Chiajna – Dinamo Bucureşti
Astra Giurgiu – FC Botoşani
ASA Târgu Mureş – CFR Cluj
CS U Craiova – Pandurii
Viitorul – Petrolul Ploieşti
ACS Poli Timişoara – CSMS Iaşi
Steaua Bucureşti – FC Voluntari

Etapa a XIII-a (3 octombrie)
FC Voluntari – Concordia Chiajna
CSMS Iaşi – Steaua Bucureşti
Petrolul Ploieşti – ACS Poli Timişoara
Pandurii – Viitorul
CFR Cluj – CS U Craiova
FC Botoşani – ASA Târgu Mureş
Dinamo Bucureşti – Astra Giurgiu
Cristi Constantinescu

Articole asemanatoare



Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ECO JURNAL