Sport

Se vizează legitimaţiile la AJF Gorj

 | 09 ianuarie 2018, 00:00 | 0 comentarii | 

Reprezentanții cluburilor/asociațiilor sportive afiliate la AJF Gorj sunt invitate să se prezinte la sediul forului judeţean, în intervalul orar 10.00-12.00, pentru efectuarea operațiunilor de vizare a legitimațiilor. De asemenea, cluburile sau asociațiile sportive trebuie să facă dovada faptului că nu au restanțe la AJF Gorj la data de 15 ianuarie 2018. Perioada 22 februarie – 2 martie a fost stabilită ca perioadă de definitivare a ultimelor vize și transferuri pentru echipele afiliate.

Semnatura eletronica CertDigital

Programarea echipelor afiliate la AJF Gorj în vederea vizării anuale a legitimațiilor jucătorilor pentru anul 2018
Data Echipa / Echipele programate
Luni, 15.01.2018 Petrolul Bustuchin (L4+J)
Marți, 16.01.2018 Știința Turceni (L4+J) / Triumful Borăscu (L5)
Miercuri, 17.01.2018 Gilortul Tg. Cărbunești (L4+J) / Gilortul Bengești (L5)
Joi, 18.01.2018 Petrolul Țicleni (L4+J+J-D) / Viitorul Cătunele (L5)
Vineri, 19.01.2018 Unirea Crușeț (L4+J)
Luni, 22.01.2018 CS Novaci (L4+J)
Marți, 23.01.2018 Parângul Bumbești Jiu (L4+J+J-C) / AS Aninoasa (L5)
Miercuri, 24.01.2018 Jiul Rovinari 2016 (L4+J-A1+ J-C, D si E)
Joi, 25.01.2018 Energetica Tismana (L4+J) / Știința Drăguțești (L5)
Vineri, 26.01.2018 Vulturii Fărcășești (L4+J)
Luni, 29.01.2018 Minerul II Mătăsari (L4+J)
Marți, 30.01.2018 Viitorul Negomir (L4+J) / Unirea Bolboși (L5)
Miercuri, 31.02.2018 Avântul Baia de Fier (L4) / Viitorul Plopșoru (L5)
Joi, 01.02.2018 AS Stejari (L4+J) / Bradul Polovragi (L5)
Vineri, 02.02.2018 Petrolul Stoina (L4+J) /
Luni, 05.02.2018 Știința Hurezani (L4+J) /
Marți, 06.02.2018 Știința Peștișani (L5) / Primavera Târgu Jiu (J C,D)
Miercuri, 07.02.2018 AS Scoarța (L5) / Internațional Bălești (J C,D)
Joi, 08.02.2018 Flacăra Roșia de Amaradia (L5) / Viitorul Dragotești (J-D)
Vineri, 09.02.2018 Știința Godinești (L5)
Luni, 12.02.2018 Foresta Văgiulești (L5)
Marți, 13.02.2018 Viitorul Brănești (L5) / Atomic Lions (J-E)
Miercuri, 14.02.2018 Unirea Dragotești (L5) / Minerul Motru (J)
Joi, 15.02.2018 Oltețul Alimpești (L5) /
Vineri, 16.02.2018 Dumbrava Câlnic (L5)
Luni, 19.02.2018 Pandurii Bumbești Pițic (L5)
Marți, 20.02.2018 Pandurii Târgu Jiu
Miercuri, 21.02.2018 LPS Târgu Jiu

Articole asemanatoare



Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ECO JURNAL